O NAS

Międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej TAMIM

TAMIM sp. z o.o. jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej - od 2017 roku w ramach współpracy z polskimi przedsiębiorcami pozyskujemy pracowników z Ukrainy, Białorusi i innych krajów Europy Wschodniej, a także z Azji. Oferujemy Klientom pełen pakiet usług w zakresie pośrednictwa pracy: prowadzenie procesów rekrutacji oraz leasing pracowniczy połączony z usługami kadrowymi i wsparciem organizacyjnym. Nasza specjalizacja pozwala nam wspierać również obcokrajowców, którzy przeszli pomyślnie proces rekrutacji, w uzyskaniu zezwoleń niezbędnych do legalizacji pobytu oraz podjęcia pracy w Polsce.

Pracownicy z 6 krajów Europy Wschodniej i Azji

Lepsze dopasowanie zatrudnienia do aktualnych potrzeb

Rozliczenie z Klientem po zakończeniu procesów rekrutacji

Kompetentni i doświadczeni specjaliści z branży rekrutacji

Współpracujemy z polskimi pracodawcami od wielu lat

Znamy wyzwania stojące przed właścicielami firm w Polsce. Dla naszych Klientów rekrutujemy zarówno pracowników o wskazanych kompetencjach, kwalifikacjach i uprawnieniach, jak również pracowników niewykwalifikowanych - ogłoszenia o pracy publikujemy w Ukrainie, Gruzji, Azerbejdżanie, Nepalu, Białorusi, Mołdawii.

Nasze usługi

Usługa leasingu pracowniczego

W tym wariancie to my zawieramy umowę z pracownikiem i na jej podstawie oddelegowujemy zrekrutowaną osobę do pracy u Klienta.

Usługa rekrutacji pracowników

Zapewniamy aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej ze wszystkich branż.

Pomoc w dopełnieniu formalności

Pomagamy dopełnić formalności potrzebnych do uzyskania zezwolenia na pracę oraz zalegalizowania pobytu w Polsce.

Wsparcie koordynatora

Prowadzimy niezbędną dokumentację, a nad procesem współpracy czuwa koordynator mówiący po polsku oraz w języku ojczystym pracownika.

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy

Spółka TAMIM jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 16702. Wpis uprawnia nas do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego oraz świadczenia usług pracy tymczasowej.

Szukasz Pracowników?

Skontaktuj się z nami - znajdziemy osoby o odpowiednich kwalifikacjach

Tamim - Agencja pracy

Biuro


ul. Armii Krajowej 4/107
74-400 Dębno